Saber

Продукція ТМ «SABER»(Сербія) представлена на ринку України великим асортиментом якісних запчастин та витратних для бензопил та мотокіс - шини направляючі, ланцюг до бензопил , зірочки ведучі, карбюратори, колінвали,  підщипники, циліндро-поршньові групи,  струна ріжуча  і тд.

Також на особливу увагу заслуговує техніка - бензопили, мотокоси, мотопомпи, двигуни, генератори,  яка має підвищені експлуатаційні характеристики і з кожним роком користується все більшим попитом серед  рядових українців. Завдяки сучасним матеріалам і застосуванню перевірених інноваційних технологій інструмент від ТМ "Saber" є надійним, зручним і простим  у використанні. Основними витратними матеріалами для бензопил являються шини і ланцюги. І не в останню чергу від їх якості залежить робота інструменту.

Шини направляючі ТМ "Saber"  виготовляються із  унікального сплаву, який володіє  високою зносостійкістю і дозволяє мати в асортименті нетільки  шини для побутового, а й для професійного використання. Ланцюги виготовляються на найновішому обладнанні, з дотриманням сучасних технологій.

Якість ланцюга від ТМ "Saber" перевірено неодноразовим тестуванням , як в побутових умовах , так і в умовах лісгоспів, а поміркована ціна дозволяє гідно конкурувати з іменитими брендами. В комплексі використання ланцюга, шини , а також  оливи і смазки від ТМ "Saber" продовжить надійну і безпечну роботу будь-якого інструменту. В свою чергу для мотокіс основними витратними матеріали являються струна ріжуча, головки косильні і ножі. Струна ріжуча ТМ "Saber"  є продуктом співпраці з  провідними компаніями у даній сфері.

Асортимент струни наступний (форма поперечного перерізу) - квадрат кручений, зірочка, квадрат-армована, трикутна і струна -пилка. До вибору струни ріжуючої слід підходити відповідально і  підбирати діаметр відповідно до вимог  інструменту. Асортимент струни ТМ"Saber"  дозволяє це зробити (від 2,0 мм до 3,3 мм). Головки косильні (котушка, барабан , шпуля) ТМ"Saber" виготовленні з міцного матеріалу, який подовжує термін їх використання. Кожній моделі інструменту  відповідає унікальний тип кріплення косильних головок . Однак в асортименті ТМ "Saber" є і універсальні , які підходять на будь-яку мотокосу, що суттєво спрощує проблему підбору для споживача. Ножі для  мотокос від ТМ "Saber" мають товщину металу 1,6 мм - 2 мм , діаметр від 225 до 355 мм. .  Якість виготовлення і оригінальність дозволяють задовільнити потреби сьогоднішніх покупців. Виробництво проходить на передових заводах, на яких використовується найсучасніше обладнання. Продукція проходить увесь цикл випробувань, контроль якості проводиться спеціалістами високої кваліфікації. Процес виготовлення є повністю автоматизованим,що дозволяє отримати якісний товар по доступній ціні. При виготовленні запчастин та витратних для техніки спеціалісти відповідально підходять до підбору матеріалів і застосовують тільки ті , які забезпечать надійність використання готового виробу.  З кожним роком пропозиція від  торгової марки "Saber" збільшується, задовільняючи вимоги найвибагливіших  покупців.


Сравнение товаров (0)Бензопила Saber SC-45ES
Мощность:: 1700 Вт, 2.31 лс Полотно:: 400 мм Вес:: 5.27 кг Объем двигателя:: 45 см3

2 853.00 грн.

Бензопила Saber SC-52
Мощность:: 2200 Вт, 3 лс Полотно:: 450 мм Вес:: 5.8 кг Объем двигателя:: 52 см3

2 448.00 грн.

Леска (Лєска) мотокоси SABER 2,0мм, 340м квадрат армована
Диаметр мм:: 2 Длина, :: 340 Цвет:: Сірий

540.00 грн.

Леска (Лєска) мотокоси SABER 2,7мм, 273м зірочка
Диаметр мм:: 2 Длина, :: 340 Цвет:: Сірий

450.00 грн.

Леска (Лєска) мотокоси TRÉSZER 2,7мм, 67м квадрат армована
Диаметр мм:: 2 Длина, :: 340 Цвет:: Сірий

200.00 грн.

Леска (Лєска) мотокоси TRÉSZER 3,0мм, 220м зірочка
Диаметр мм:: 2 Длина, :: 340 Цвет:: Сірий

450.00 грн.

Леска (Лєска) мотокоси TRÉSZER 3,0мм, 74м зірочка
Диаметр мм:: 2 Длина, :: 340 Цвет:: Сірий

190.00 грн.

Мотокоса SABER SB-43D
Мощность:: 1500 Вт, 2 лс Ширина захвата:: 42 см Тип штанги:: прямая Вес-: 7.3 кг

2 546.00 грн.

Мотокоса Saber SB-43В
Мощность:: 1500 Вт, 2 лс Ширина захвата:: 42 см Тип штанги:: прямая Вес-: 7.3 кг

2 505.00 грн.

Показано с 1 по 9 из 9 (всего 1 страниц)