Бензопила Oleo-Mac 937

Производитель: Oleo-Mac
Код товара: 937
Доступность: В наличии
Артикул: 50189001E1A

7299
 • 7 299.00 грн.


Краткие характеристики
Мощность: 1650 Вт, 2.2 лс
Полотно: 350 мм
Вес: 4.1 кг
Объем двигателя: 35.2 см3
Все характеристики

Оставьте отзыв о купленном товаре, и получите скидку на следующую покупку.

Описание Бензопила Oleo-Mac - 937

Бензопила Oleo-Mac 937 розроблена як відповідь на запити вимогливих індивідуальних клієнтів, яким доводиться виконувати роботи з обрізки сучків, розпилюванні стовбурів малого та середнього діаметру, заготівлі дров.
Ці бензопили розроблені з використанням технологій, що застосовуються в світі для мотопил більш високого класу. Характеристики цієї пили відносяться до найкращих у своїй категорії, забезпечують максимальну ефективність без надмірних зусиль.При цьому забезпечуються максимальна простота і комфорт.

Найвищі характеристики

 • Передові технічні рішення забезпечують цим бензопилами незрівнянні характеристики в своїй категорії.
 • Простота
 • Навіть для найменш досвідчених користувачів не виникне складнощів при пуску, експлуатації та техобслуговуванні.
 • Комфорт
 • Легкі, компактні, вони мають всіма необхідні можливості для того, щоб зробити роботу ще більш приємною.
 • Поршень з 2 кільцями, циліндр з нікелевим покриттям, ковані шатун і коленвал забезпечують постійну, що не змінюється з часом продуктивність.
 • Автоматичний алюмінієвий масляний насос забезпечує нульову подачу масла для змащування ланцюга на холостому ходу і довгий термін служби.
 • Муфта зчеплення, виконана з 3-х елементів забезпечує негайне зачеплення, зменшення прослизання. Зменшений і рівномірний знос деталей.
 • Електронне магнето дозволяє зменшити витрату палива, зменшує пускове зусилля, забезпечуючи запуск при більш низькому числі оборотів.
 • Антивібраційна система з 3 металічних пружин і 2 гумових елементів забезпечує максимальну ізоляцію оператора від вібрацій і, отже, більший комфорт при експлуатації.
 • Єдиний багатофункціональний важіль керування забезпечує практичність і простоту використання.
 • Нейлоновий повітряний фільтр: завдяки збільшеній фільтруючій поверхні збільшує час автономної роботи, тобто, інтервал між чистками фільтра.
 • Швидкоз'ємна кришка повітряного фільтра робить можливими прямий доступ до системи ICE DEVICE, свічки запалення, контроль стану і заміну повітряного фільтра без використання інструментів.
 • Система ICE DEVICE дозволяє без проблем працювати і при низьких температурах (нижче 0° C), запобігаючи утворенню льоду у фільтрі.
  Легкий доступ до глушника: полегшує операції з його обслуговування та чищення.В интернет-магазине СЦ 'Садмастер' вы можете купить Бензопила Oleo-Mac - 937 в рассрочку (Мгновенная рассрочка от Приватбанка), в кредит (Оплата частями). На этот товар у нас бесплатная доставка по всей Украине: Киеве, Львове, Одессе, Харькове, Запорожье и другим городам Украины. Официальная гарантия.

Внимание! Перед оплатой товара в рассрочку, или в кредит, обязательно уточните наличие товара на складе по телефонам +38(050)9081490 +38(068)6030833 +38(093)7426546 +38(057)7332042 или по электронной почте,


Пила цепная

Мощность: 1650 Вт, 2.2 лс
Полотно: 350 мм
Вес: 4.1 кг
Объем двигателя: 35.2 см3
Обороты холостого хода: 2800 об/мин
Максимальные обороты: 11500 об/мин
Шаг цепи: 3/8 "
Функции: Тормоз цепи Антивибрационная система
Источник питания: бензиновый двигатель
Уровень шума: 99 дБ
Объем бензобака: 0.32 л
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Oleo-Mac

Oleo-Mac

Торговая марка Oleo-Mac имеет мировое имя и основана более сорокалетия назад. Она член международной корпорации Emak, куда входит и фирма Efco. При слиянии была полностью сохранена дилерская сеть и все известные бренды. Успех данной компании просто... Подробнее...

Теги: Бензопила, Oleo-Mac, 937, oleomac, oleo, олеомак, олео, бензопила